Hakkımızda | Kubota Türkiye
Kubota Türkiye Hakkımızda

 
  Kubota Turkey Makine Ticaret Limited Şirketi (KTT)

Şubat 2015 yılında faaliyete geçen şirketimiz sermayesi tamamen Kubota Corporation’a ait olan bir kuruluştur. KTT, Kubota’nın Tarım grubu içerisinde kurulan 26. Şirketi konumundadır. KTT traktör grubundaki satış ve satış sonrası faaliyetlerine  Çayırova / Kocaeli’nde bulunan tesisinde devam etmektedir.

Felsefemiz

 “Dünya İçin, Yaşam İçin”, Kubota Group olarak kurumsal felsefemizdir. Kubota Türkiye çalışanları dâhil olmak üzere, dünya çapındaki bütün Kubota grubu çalışanları, ürünlerimiz ve servislerimiz yoluyla “Dünya İçin, Yaşam İçin”, felsefemize katkıda bulunmalıdır. Kullanıcılarda “Etki” bırakan ve “Memnuniyet” uyandırabilen ürünlerimiz ve servislerimiz vasıtasıyla Türkiye’de tarımın gelişimine katkı sağlamak bizim felsefemizdir. Müşterilerin beklentilerinin ötesinde daha uygun ürünler ve daha iyi servisler sunmayı ve bu felsefemizi hayata geçirmeyi arzu ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz gereği, diğer bir deyişle orta ve uzun vadeli vizyonumuz için beslediğimiz tutkumuz gereği, “Müşteri odaklılık” ve “Önce Müşteri” sloganlarımızı öne çıkarmayı ve müşterilere Kubota değerini sunmayı istiyoruz. Ayrıca, Türkiye’de Kubota varlığını (Kubota markalarının bilinirliğini) yerleştirmeyi diliyoruz.

Google+